• Medycyna estetyczna / Reumatologia / Interna: ul. Borki 20, Rybnik
  • Rejestracja: +48 693 853 222

Sonoqueen

SonoQueen

SonoQueen jest zabiegiem na twarz lub ciało, który ma za zadanie odmłodzić nasz wygląd w szybki i komfortowy sposób. Dodatkową zaletą jest fakt, iż sam proces przebudowy i liftingu ma miejsce wewnątrz, dlatego też bezpośrednio po zabiegu nie ma potrzeby rezygnować ze swoich normalnych zajęć. Nie istnieje potrzeba odbycia okresu rekonwalescencji. Poprzez zabieg SonoQueen dąży się do nadania skórze efektu wygładzenia, i stałego napięcia.
W ramach zabiegów SonoQueen wykonuje się: lifting twarzy oraz ujędrnienie ciała, napięcie skóry wokół oczu, ujędrnienie skóry w okolicach ramion, lifting skóry na brzuchu, uniesienie i ujędrnienie pośladków, nadanie gładkości skórze na udach i kolanach, zlikwidowanie “drugiego podbródka”, rozświetlenie skóry, wyrównanie zmarszczek oraz spowolnienie procesu starzenia się skóry.
W zabiegu SonoQueen używana jest technologia HIFU, która skupia energię ultradźwiękową. Ma ona za zadanie dotrzeć jak najgłębiej do warstw skóry i spowodować mikrourazy w sposób kontrolowany. Technologia ta została pomyślana w taki sposób, aby nie uszkodzić powierzchni skóry. W ten sposób uzyskujemy efekt uniesienia oraz napięcia skóry, czym zapewniamy trwały efekt liftingu.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i oceniany jako komfortowy. U nieco bardziej wrażliwych pacjentów możliwe jest odczuwanie delikatnego ciepła w miejscu wykonywanego zabiegu.
Ponieważ nasza skóra potrzebuje czasu, aby osiągnąć efekt całkowitego liftingu, najbardziej oczekiwane efekty będą widoczne po około trzech miesiącach. Jednak już tego samego dnia pacjenci mogą dojrzeć pierwsze efekty zabiegu.