• Medycyna estetyczna / Reumatologia / Interna: ul. Borki 20, Rybnik
  • Rejestracja: +48 693 853 222

NucleoFILL

NUCLEOFILL – Lifting na poziomie komórkowym

Procesy starzenia się skóry zaczynają się już około 20-25 roku życia. Z czasem skóra zaczyna tracić swój naturalny blask, staje się wiotka, podatna na zagniatanie – z czasem powstają zmarszczki. Rozwiązaniem Twoich problemów jest zabieg NucleoFILL.


To innowacyjny produkt do głebokiej regeneracji skóry, wywołujący 3 kluczowe efekty:

Lifting – polinukleotydy zawarte w preparacie działają na receptory fibroblastów w skórze. Proces ten zapoczątkowuje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny jak również pobudza aktywność fibroblastów znajdujących się w fazie spoczynku. W konsekwencji dochodzi do poprawy napięcia skóry i jej naturalnego liftingu.

Działanie antyoksydacyjne – polinukleotydy w środowisku pozakomórkowym zachowują się jak “wymiatacze” wolnych rodników, co w konsekwencji prowadzi do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze.

Nawilżenie – poilnukleotydy pozostawiające w macierzy pozakomórkowej (ECM) wiążą wodę co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry.

W wyniku działania produktu NucleoFILL skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna przez co uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.


Dostępne opakowania:

NucleoFILL Medium – 1,5ml 2% polinukleotydu
NucleoFILL Strong – 1,5ml 2,5% polinukleotydu

Produkt daje wyraźny i naturalny efekt bez przerysowania rysów twarzy. Ze względu na dużą różnorodność protokołów zabiegowych, leczenie można wykonać u każdego pacjenta niezależnie od wieku czy rodzaju skóry.


Przeciwskazania:

choroby nowotworowe

ciąża, karmienie piersią

zaburzenia krzepnięcia krwi

skłonność do powstawania blizn przerostowych

opryszczka i inne infekcje wirusowe

grzybicze i bakteryjne infekcje skóry

stany zapalne skóry

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.